Nasze Centrum Języka Angielskiego jest nowocześnie wyposażone. Aby zachęcić słuchaczy do bardziej aktywnego udziału w lekcji wykorzystujemy na zajęciach tablice interaktywne. Specjalne oprogramowanie do nauki języka pozwala na uatrakcyjnienie zajęć gramatycznych i leksykalnych.

Tablica interaktywna to nowoczesne narzędzie edukacyjne, pozwalające na przykład na wykorzystanie tematycznych filmów video.

Ciekawym uzupełnieniem zajęć dla dzieci są interaktywne zabawy edukacyjne, zachęcające najmłodszych do nauki. Tablica interaktywna to wrażenia słuchowe, dotykowe oraz wizualne, szalenie pomocne w procesie uczenia się języka obcego zarówno dla dzieci, młodzieży, jak i w grupach dorosłych. Tablice interaktywne wykorzystywane są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Jak skutecznie uczyć się języka angielskiego?

Poświęcaj codziennie chociaż 15 minut na naukę – ważna jest systematyczność!
Słuchaj języka angielskiego najczęściej jak się da, nawet jeśli nie rozumiesz wszystkich słów.
Rób częste powtórki materiału, którego już się nauczyłeś – najlepiej rób to w praktyce, nie w teorii. Kiedy uczysz się języka angielskiego nie tłumacz wszystkiego na język polski, staraj się myśleć w obcym języku.
Czytaj książki, czasopisma, oglądaj filmy, nawet bajki dla dzieci jeśli dopiero rozpoczynasz przygodę z językiem angielskim.
Zazwyczaj na pewnym etapie nauki pojawia się kryzys, zniechęcenie. Jest to normalne zjawisko. Odpocznij, zrób sobie małą przerwę i wróć do nauki. Nie poddawaj się! Nauka języka obcego to żmudna i ciężka praca, gdzie stopniowo zauważamy efekty, dlatego doceniaj nawet drobne osiągnięcia!
Nic nie daje takich efektów jak czerpanie przyjemności z tego co robimy, dlatego znajdź lektorów języka angielskiego, którzy zarażają swoją pasją!